Wybory książek w naszej szkole – wyniki akcji

W wybory zaangażowały się dziewczynki z klasy 2 TL/TPT, które zajęły się rozreklamowaniem akcji oraz chłopcy z klasy 2 TPS, którzy stworzyli „ruchomą Komisję Wyborczą”. Komisja odwiedzała klasy podczas lekcji, dzięki czemu całe głosowanie przebiegło bardzo sprawnie a każdy uczeń miał możliwość zaproponowania własnych tytułów.

W przeprowadzonej akcji wzięło udział 361 uczniów. 257 osób poprawnie wypełniło karty do głosowania. Podano 206 tytułów utworów, wśród których prym wiodły: „Igrzyska śmierci” – 38 wpisów, „Hobbit”- 27, „Wiedźmin” – 23 wpisy. Dokładny wykaz wybranych przez Was książek znajduje się w gablocie przy bibliotece szkolnej.

Zapraszamy do obejrzenia całej galerii zdjęć z Wyborów

Na podstawie wypełnionych kart zostało sporządzone sprawozdanie, z którego treścią zapoznali się organizatorzy Ogólnopolskiej Akcji Wyboru Książek.

Wszystkim osobom, które pozytywnie odpowiedziały na ogólnopolski apel – dziękujemy 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne akcje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.