Archiwum miesiąca: grudzień 2014

Młodzi gniewni kręcą film

11 grudnia 2014r. gościliśmy w naszej szkole dziennikarkę panią Alicję Badetko. W trakcie spotkania został wyemitowany film pt. Zdarzyło się w Biskupicach, nakręcony w ramach projektu Młodzi gniewni kręcą film. Powyższe przedsięwzięcie miało na celu uświadomić młodym ludziom, że są … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Inne akcje, Spotkania | Dodaj komentarz

Wypożycz sobie prezent!

W związku z tym, iż W Mikołajki przyszło do biblioteki tylu czytelników, Święty Mikołaj odwiedził nas po raz drugi. Tym razem przybył z nowymi książkami. Wszystkich zachęcamy do ich wypożyczenia. Mamy nadzieję, że umilą Wam przedświąteczny czas.

Zaszufladkowano do kategorii Nowości | Dodaj komentarz

Ho! Ho! Ho!

5 grudnia do naszej biblioteki zawitał Święty Mikołaj. Dla „grzecznych dzieci”, które tego dnia jako pierwsze wypożyczyły książki zostawił słodką niespodziankę.

Zaszufladkowano do kategorii Inne akcje | Dodaj komentarz