Archiwum miesiąca: kwiecień 2022

Matura 2022

Maturzyści! Trzymamy za Was kciuki!

Zaszufladkowano do kategorii Tradycje | Dodaj komentarz

Tradycyjnie, kolorowo, empatycznie

Przedświąteczny czas upłynął w naszej bibliotece bardzo kreatywnie. Uczniowie, w ramach warsztatów plastycznych wykonali wielkanocne zające, które skrywały słodką tajemnicę i życzenia. Świąteczne zające stały się łącznikiem między uczniami a seniorami. Ten tradycyjny symbol zainspirował uczniów i zjednoczył pokolenia.

Zaszufladkowano do kategorii Inne akcje, Tradycje | Dodaj komentarz

Wielkanocne jajo

Edit: Gratulujemy bystrego oka1 miejsce – Karol Jaremczak2 miejsce – Krystian Stankowski3 miejsce – Jakub Bajor oraz Patrycja Żołna Zapraszamy Was na mini-konkurs „Ile jajek jest w słoiku?”Słoik można oglądać, dotykać, przewracać, ale nie można go otwierać. Jeśli zgadniesz lub … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Konkursy, Tradycje | Dodaj komentarz

Komunikat

Edit: Prima Aprilis Zgodnie z nowymi wytycznymi, związanymi z RODO, zmuszeni jesteśmy zmienić układ książek na półkach. Mamy nadzieję, że nie sprawi to kłopotu naszym czytelnikom.Za utrudnienia przepraszamy.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Dodaj komentarz