Miesięczne archiwum: Grudzień 2016

Książka łącznikiem międzypokoleniowym II

15 grudnia w bibliotece szkolnej, w ramach akcji Książka łącznikiem międzypokoleniowym, nasza młodzież spotkała się z uczniami z SP nr 35. Motywem przewodnim spotkania była sowa jako symbol mądrości w kulturze europejskiej. Oprócz przywołania literatury pana Adama Wajraka poświęconej powyższemu tematowi, „maluchy” zademonstrowały program artystyczny. Po raz kolejny spotkanie było budujące dla obu grup wiekowych.

sp 35 3 SP 35 sp 35 2

Spotkanie z hodowcą węży

8 grudnia w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie z Panią Eweliną Zmudą – hodowcą węży. Pani Ewelina przybliżyła młodzieży fakty z życia tych mniejszych i trochę większych gadów. Uczniowie mogli również dotknąć
i sfotografować się z wybranym wężem, sprawdzając tym samym swoją odwagę:). Spotkanie było zarazem doskonałym zwieńczeniem tygodnia poświęconego literaturze grozy.

wąż 3 wąż wąż1 wąż 2