Archiwum miesiąca: luty 2017

Tropiciele bajek II

23 lutego bibliotekę szkolną odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 26 w Tychach. Młodzież z naszej szkoły przygotowała dla najmłodszy przedstawienie kukiełkowe. Oprócz tego młodsi i starsi wspólnie rozwiązywali zagadki literackie oraz prezentowali umiejętności taneczne i wokalne.

Zaszufladkowano do kategorii Przedszkolaki | Dodaj komentarz

Tropiciele bajek

16 lutego rozpoczęliśmy cykl spotkań dla przedszkolaków pt. Tropiciele bajek. Młodzież ZS nr 6 została entuzjastycznie przyjęta przez grupę Kotki z Przedszkola nr 5. Okazało się, że nasi pełnoletni już uczniowie doskonale potrafią porozumieć się z maluchami i wspólnie stworzyć … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Przedszkolaki | Dodaj komentarz