Miesięczne archiwum: Listopad 2015

KONKURS „Z POLSZCZYZNĄ ZA PAN BRAT”

5 listopada w bibliotece szkolnej odbył się konkurs dla klas I pt.: Z polszczyzną za pan brat. W VIII edycji wzięło udział 18 osób (3-osobowe drużyny z każdej klasy). Uczniowie musieli wykazać się znajomością zasad gramatyki, ortografii oraz posiadać umiejętności redakcyjne. Rywalizacja przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze.
W konkursie zwyciężyła klasa I TL/TPT, drugie miejsce zajęła klasa I TIN a trzecie klasa I TL.

Gratulujemy:)

konkurs 1 konkurs 2

konkurs4konkurs 3konkurs

PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE

Przez cały październik w bibliotece szkolnej trwała akcja, której celem było wzbogacenie księgozbioru i tym samym stworzenie możliwości wypożyczania książek, które Waszym zdaniem warto przeczytać. Wśród podarowanych pozycji znalazły się utwory autorstwa Agaty Christie oraz Joanny Chmielewskiej.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy:)

podaryj

HALLOWEEN W BIBLIOTECE!

30 października obchodziliśmy w bibliotece szkolnej Halloween. Z tej okazji zmienił się dotychczasowy wystrój, przygotowana została wystawka polecanych na wieczór halloweenowy książek oraz w ramach akcji kwadranse ze sztuką wyświetlono migawki filmów grozy.

Nie zabrakło w tym dniu ulubionego konkursu – zabawy naszych uczniów z serii Ile… . Konkurs nosił tytuł Ile cukierków jest w słoiku?

halloween 2 halloween halloween 1