Miesięczne archiwum: Grudzień 2015

Konkurs zimowo-świąteczny- Wokół tradycji

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w bibliotece szkolnej został przeprowadzony konkurs pt. Wokół tradycji. Osoby odwiedzające w tym okresie bibliotekę rozwiązywały krzyżówkę tematycznie związaną z tradycjami świątecznymi. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Udzielono  wiele poprawnych odpowiedzi. Spośród oddanych prac konkursowych, jury wylosowało dwie karty. Zwycięzcy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami.

konkurs

Tajemnica Bożego Narodzenia

18 grudnia uczniowie z naszej szkoły udali się do „Świetlicy Seniora” przy parafii bł. Karoliny w Tychach. Młodzież wystąpiła z przygotowanym w bibliotece montażem słowno-muzycznym pt: Tajemnica Bożego Narodzenia. Połączenie recytowanej poezji wraz z oprawą muzyczną wycisnęły łzy wzruszenia. z oczu publiczności. Nasi artyści zostali nagrodzeni brawami na stojąco a pochwałom nie było końca. Po występie uczniowie wraz ze starszymi osobami usiedli do specjalnie na tę okazję przygotowanego świątecznego stołu. Obie grupy wiekowe miło spędziły czas, rozmawiając na różne tematy i śpiewając kolędy.

1 seniorzy3 seniorzy