Wybory Książek

Bez nazwy 1

W najbliższych latach biblioteki dostaną miliony złotych na zakup książek. Ponieważ statystyki czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży nie są dobre, a badania wskazują, że uczniowie nie przepadają za obowiązkowymi lekturami, redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole” (pod patronatem minister edukacji narodowej Joanny Kluzik-Rostkowskiej) postanowiła zorganizować Ogólnopolskie Wybory Książek i dowiedzieć się u źródła, co chcą czytać sami zainteresowani.

My także włączamy się do akcji!

W związku z tym 12-13 marca w naszej szkole odbędą się Ogólnopolskie Wybory Książek. Przez te dwa dni będzie działała „ruchoma” Komisja Wyborcza, która odwiedzi każdą klasę podczas lekcji w celu przeprowadzenia głosowania. Na specjalnych kartach do głosowania wypiszecie tytuły od 1 do 3 najciekawszych książek, które czytaliście w ostatnim czasie. Głosowanie jest anonimowe, a wyniki posłużą do zakupu książek do biblioteki, więc prosimy nie robić sobie żartów.

Więcej informacji na stronie Wybory Książek

Jedna myśl nt. „Wybory Książek

  1. Grzegorz Szymkowiak

    Czytam trudną ze względu na narrację książkę Szczepana Twardocha „Drach”. Warto. Z innej perspektywy można zobaczyć Śląsk i poplątane ludzkie relacje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>