Gwiaździsty Rajd z Książką

1 października 2013r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w I Tyskim Gwiaździstym Rajdzie z Książką.

W imprezie uczestniczyło 27 drużyn reprezentujących 27 tyskich szkół, łącznie było ok. 220 osób. Każdy zespół, w drodze ze szkoły na Plac Baczyńskiego, odwiedził jedną z Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz spotkał się z przewodnikiem Muzeum Miejskiego. Podczas uroczystego zakończenia uczennice naszej szkoły odczytały wiersz Krzysztofa Kamila Baczyńskiego pt. „Erotyk”.

Celem rajdu była przede wszystkim promocja książki, biblioteki i czytelnictwa. Uczniowie mieli również możliwość zaznajomienia się z fragmentami historii naszego miasta oraz utrwalić zasady bezpiecznego poruszania się w po drogach.

Galeria

Reprezentacja ZS nr 6 w składzie: Krystian Duda, Remigiusz Dwornicki, Kamil Ejchorst, Dawid Gąsior, Karolina Machulec, Angelika Tokarz

Reprezentacja ZS nr 6 w składzie: Krystian Duda, Remigiusz Dwornicki, Kamil Ejchorst, Dawid Gąsior, Karolina Machulec, Angelika Tokarz

IMG_9984

2013-10-01 12.38.52

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *