Z tegorocznego lata najbardziej zapamiętam…

Tuż po wakacjach, na dobry początek :),  ogłosiliśmy konkurs fotograficzno-literacki pt. Z tegorocznego lata najbardziej zapamiętam… Zadaniem uczestników było dostarczenie fotografii z wakacji wraz z krótkim opisem inspirowanym zdarzeniem, miejscem, osobami znajdującymi się na wybranym zdjęciu. Jury przyznało wyróżnienie uczniowi klasy II TPS Dawidowi Rauhutowi za humorystyczne podejście do tematu.

Poniżej przedstawiamy wyróżnioną pracę:

Wypłynęliśmy sobie na pontonie, który czasem niestety tonie.
Chcieliśmy się uratować, ale zaczęliśmy troszkę panikować.
Wody było już do kostek, a do tego bolał mnie wyrostek.
Uratować nas się już nie dało, lecz cudem wyszliśmy z tego cało.
Morał z tego krótki i niektórym znany. Do Wisły wyjeżdżaj z kumplami 🙂

konkurs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *