Młodzi głosują

30 kwietnia w naszej szkole w ramach ogólnopolskiego projektu Młodzi głosują odbyła się symulacja wyborów prezydenckich. W tym dniu uczniowie mogli oddać głos na jednego wybranego przez siebie kandydata. Nad sprawnym przebiegiem wyborów czuwała specjalnie do tego celu powołana komisja rekrutująca się z uczniów naszej szkoły. Funkcję lokalu wyborczego pełniła w tym dniu czytelnia biblioteki ZS nr 6.

W głosowaniu wzięło udział 216 uczniów (46%), oddano 203 ważne głosy.

Według naszych wyborców pierwsze miejsce, większością głosów (98), zajął Janusz Korwin-Mikke.
Na kolejnych miejscach uplasowali się:
Paweł Kukiz (39)
Magdalena Ogórek (20)
Bronisław Komorowski (18)
Andrzej Duda (17)
Janusz Palikot (4)

Całą galerię zdjęć z tego wydarzenia możecie obejrzeć tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *