12.10.2023 r. w naszej szkole Samorząd uczniowski zorganizował integrację klas pierwszych. Była to świetna okazja poznania kolegów i koleżanek z równoległych klas. Organizatorzy przygotowali wiele zabaw wymagających współpracy grupowej.

Każdy wychowawca klasy zyskał możliwość poznania swoich wychowanków w krótkim czasie i od innej strony, niż odbywa się to w klasie.

Mamy nadzieję, że dzięki podjętym działaniom integracyjnym pierwszoklasiści będą czuli się dobrze razem ze sobą w nowej szkole. Dzięki bliższemu poznaniu na pewno wszyscy znajdą wśród nowych koleżanek i kolegów osoby, które będą dla nich życzliwe i z którymi połączą ich dobre, wspierające relacje.

Życzymy wszystkim, aby nawiązane znajomości były trwałe i zapoczątkowały piękne przyjaźnie na długie lata.

Bo „…to człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia…”.

/Paul Thiry Holbach/