KONKURS MISH - MASH

W dniu 2 lutego 2010 drużyna z naszej szkoły wzięła udział w dziewiątej edycji Konkursu Językowego „Mish- Mash”, którego organizatorem jest III Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w Tychach. Impreza odbyła się w SDK „Tęcza". Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować krótkie przedstawienie, skecz lub piosenkę w języku obcym.

Przedstawiciele naszej szkoły z składzie: Wioleta Błażek, Marlena Krawczyk, Grzegorz Dominik, Kamil Biela, Radosław Dawidowicz, Piotr Danielczyk, Mateusz Domań, Patryk Wąchała z klasy 3 TLb oraz Arkadiusz Gąsiorowski z klasy 1Tin przygotowali przedstawienie w języku angielskim i niemieckim pod tytułem „Profeszional Tv”.

Nasza drużyna otrzymała pamiątkowe dyplomy oraz gadżety, natomiast zwycięzcami konkursu w kategorii teatr zostali przedstawiciele II Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach, a w kategorii muzyka najlepszy był tyski Zespół Szkół nr 1.