Tychy w naszych oczach

Wystawa prac konkursowych "Mój region, moje miasto, moje osiedle w Unii Europejskiej"

Na szkolnym korytarzu podziwiać możemy wystawę prac konkursowych uczniów obecnych i zeszłorocznych klas trzecich. Są to projekty przygotowane na konkurs "Mój region, moje miasto, moje osiedle w Unii Europejskiej". Konkurs został zorganizowany z inicjatywy europosłanki Genowefy Grabowskiej.

Celem tego projektu było przede wszystkim uświadomienie sobie piękna i bogactwa naszego regionu jako dziedzictwa kulturalnego całej Europy. Szkolna wystawa nosi tytuł "Moje okolice" Wystawa robi duże wrażenie na oglądających, którzy mogą komentować fotografie, plakaty i teksty literackie.

Na etapie szkolnym jury: wicedyrektor Barbara Mytkowska i Aleksandra Nych (koordynator konkursu) wyróżniło następujących uczniów:

• Kamila Kośca (3TL)
  • Damiana Fijoła (3TLo)
  • Adriana Wójcika (3TINb)
  • Damiana Gawlasa (3TINa)
  • Bartłomieja Kosiarkiewicza (4TIN)
  • Justynę Haluch (3TINa)
  • Katarzynę Bącalską (3TL)