PRZYSŁOWIE PRAWDĘ CI POWIE…

"Przysłowie prawdę ci powie…" - pod takim właśnie hasłem odbył się pierwszy konkurs wiedzy o języku dla klas zasadniczej szkoły zawodowej.

21.04 br. uczniowie - z czterech klas szkoły zawodowej - wzięli udział w finale konkursu wiedzy o języku. Tematyka konkursu związana była z przysłowiami, powiedzeniami i związkami frazeologicznymi. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, pomysłowością i umiejętnością pracy w grupach.

Obecna na rozpoczęciu i przy wręczaniu nagród wicedyrektor Barbara Mytkowska gratulowała wszystkim uczestnikom i wyraziła nadzieję, że konkurs wejdzie na stałe do kalendarza imprez w naszej szkole.

Zwycięzcami - którym serdecznie gratulujemy - zostali uczniowie klasy 2 MPS.

Konkurs przygotowały i poprowadziły: Aleksandra Nych, Ilona Płatacz, Jadwiga Sokołowska i Magdalena Śleziona.