Starannie przygotowanym przemówieniem Zosi i Mateusza z klasy V TL/TPT rozpoczął się tegoroczny bal studniówkowy tyskiego Zespołu Szkół nr 6. Maturzyści zebrali się 25 stycznia w Karczmie Kuban w Goczałkowicach – Zdroju,  pięknie przystrojonej na tę okoliczność.

Po płynących z serca podziękowaniach wręczono Dyrekcji Szkoły, wychowawcom oraz przedstawicielom nauczycieli kwiaty i upominki.

Już w następnej chwili zabrzmiały rytmicznie dźwięki poloneza i młodzież ruszyła parami w tradycyjnym chodzonym prezentując szykowne kreacje i eleganckie fryzury.

Po gorących brawach, podano do stołu, a gdy wszyscy spożyli smaczny posiłek, zaproszono kolejne klasy wraz z wychowawcami do pamiątkowego zdjęcia.

Prawdziwym królem parkietu był ks. Daniel, który nie ustawał w tanecznych pląsach, a swoim wigorem zarażał wszystkich wokoło, zarówno Dyrekcję, nauczycieli, jak i uczniów.

Przeplatana kolejnymi wyszukanymi daniami szampańska zabawa z pewnością zapisze się w pamięci wszystkich uczestników.

Warto dodać, że organizacji Studniówki podjęła się klasa V TL/TPT, która również zadbała o wystrój sali oraz zaprosiła rodziców do czuwania nad przebiegiem imprezy.

Opracowała:

Sylwia Surdel